Dentální hygiena

13.05.2022

Dentální hygiena je preventivní a léčebný proces, který zabraňuje vzniku zubního kazu, zánětu dásní a závěsného aparátu zubu (parodontitida).

Ani pravidelné a správně prováděné čištění zubů někdy nepomáhá udržovat dutinu ústní dokonale čistou od zubního plaku a dalších nečistot. Ty se pak hromadí a aktivně se tak množí různé patogenní mikroorganismy.

Profesionální dentální hygiena pomáhá kvalitně odstranit zubní povlak, zubní kámen a pigmenty z povrchů zubů i ze všech hůře přístupných míst, čímž pomáhá předcházet onemocněním v dutině ústní. Dentální hygienistka vám ukáže jak správně čistit zuby, poradí s výběrem vhodného zubního kartáčku  a mezizubních pomůcek a vy budete mít jistotu, že se o své zuby staráte co nejlépe!

Dnes se ví, že pokud se budeme dobře starat o své zuby už od útlého věku, budou nám sloužit po celý náš život. Ano, lze to. Jen je třeba vědět, jak na to, jaké správné pomůcky používat a pravidelně si nechat kontrolovat a odstraňovat nečistoty ze zubů dentální hygienistkou. Proto budu s vámi bojovat za zdravé zuby a dásně!

Zubní pigmentace/ odstranění pigmentů pomocí nejšetrnějšího Air-flow na trhu

Zubní kámen/ precizní hygiena za pomocí ,,no pain" ultrazvuku a ručních nástrojů

Moje hygienistka | Čistý zub=Zdravý zub
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!